Aktualności

Tu jesteś    |    Strona główna    |    Aktualności

AktualnościDodano: 11/10/2021
Czy pracownik może zmienić zasady korzystania ze zwolnienia na opiekę nad zdrowym dzieckiem do lat 14 w ciągu roku?

O sposobie wykorzystania w danym roku kalendarzowym zwolnienia od pracy z tytułu opieki nad dzieckiem w wieku do lat 14 pracownik decyduje, składając pierwszy wniosek o udzielenie takiego świadczenia w danym roku. Jeśli w tym wniosku zadeklaruje, że zwolnienie zostanie wykorzystane w formie dni wolnych, a nie godzin, nie może w ciągu roku zmienić tej deklaracji i pozostałego wymiaru zwolnienia wykorzystać w godzinach. Nie ma natomiast przeszkód, aby w ciągu roku pracownik zmienił decyzję w sprawie wyboru rodzica korzystającego z tego zwolnienia.


« Wróć

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza