Cennik

Tu jesteś    |    Strona główna    |    Cennik

Cennik

Każdy przedsiębiorca to indywidualna, wyjątkowa i niepowtarzalna historia, na progu której staje prowadzący działalność gospodarczą lub pracuje nad jej rozkwitem. Naszym głównym celem jest dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań klientów, w związku z tym zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mailowym biuro@optimus-consulting.pl w celu ustalenia kosztów współpracy.

W treści zapytania prosimy o podanie następujących informacji:

  • Numer NIP jeśli działalność jest już założona i wykonywana
  • Forma prowadzonej działalności gospodarczej
  • Forma opodatkowania
  • Średnia, miesięczna, łaczna ilości dokumentów sprzedażowych i zakupowych  
  • Ilości zatrudnianych osób
  • Numer telefonu kontaktowego
  • Inne ważne w Państwa ocenie informacje mogące mieć znaczenie przy ustalaniu wstępnej wyceny usług

 

Już teraz jednak możemy poinformować Państwa, że nasze ceny dla najprostszych działań księgowo-kadrowych zaczynają się od 50pln netto za usługę.

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza