Tu jesteś    |    Strona główna    |    O nas

O nas

OPTIMUS Consulting to spółka powstała w oparciu o lata biznesowych doświadczeń wspólników i osób zarządzających w firmach powiązanych. Jednym z wiodących przedmiotów prowadzonej działalności jest świadczenie usług księgowych firmom o różnym formacie, wielkości i profilu zlokalizowanych na terenie miasta Gniezna i okolic - ale nie tylko.

Naszym głównym celem jest wspieranie współpracujących przedsiębiorców, którzy codziennie stają przed wieloma wyzwaniami. Jesteśmy tego świadomi dlatego dokładamy wszelkich starań aby wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dostępnych dla tej branży na rynku.

Zależy nam na długofalowych relacjach biznesowych opartych na wzajemnym szacunku oraz zasadach etyki w biznesie. Jako firma chcemy być przede wszystkim wsparciem dla współpracujących przedsiebiorców, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a swoją ofertę dostosowujemy do jego oczekiwań i potrzeb.

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza