Promocje

Tu jesteś    |    Strona główna    |    Promocje

PromocjeDla nowych kontrahentów
Zredukuj swoje koszty nawet o 55%

Akcja promocyjna skierowana do osób lub firm, które przez podjęcie współpracy z OPTIMUS Consulting, chcą zredukować swoje koszty prowadzenia księgowości, kadr i płac nawet o 55%.

Proste zasady:

  • Przedstaw nam swoje aktualne ponoszone koszty dla działań księgowo-kadrowych ( faktury za minimum 3 ostatnie miesiące )
  • Na bazie przedstawionych faktur określimy Twoje aktualne miesięczne koszty, by następnie zaproponować rabaty liczone od ustalonej kwoty netto: na 3 pierwsze miesiące współpracy 55%, kolejne 3 miesiące 40%, następne 3 miesiące 25% i na 3 ostatnie miesiące pierwszego roku współpracy 10%.

Korzystając z naszej oferty zyskujesz w pierwszym roku współpracy 32,5%, a to nie koniec korzyści.

UWAGA! Promocje działające w tym samym okresie nie łączą się pomiędzy sobą. Organizatorowi akcji przysługuje prawo wycofania akcji z oferty promocyjnej bez podania powodu w dowolnym momencie jej trwania.  « Wróć

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza