Promocje

Tu jesteś    |    Strona główna    |    Promocje

PromocjeDla współpracujących kontrahentów
Polecasz zyskujesz aż 50%

Akcja promocyjna skierowana do osób, firm z podpisaną umową o współpracy z OPTIMUS Consulting.

Zasady akcji proste i przejrzyste. Polecasz wspólpracę z OPTIMUS Consulting innemu podmiotowi gospodarczemu. Podmiot ten podpisuje umowę o współpracy z OPTIMUS Consulting a Ty zyskujesz obniżenie kosztów za świadczone usługi księgowo-kadrowe przez kolejne 3 miesiące o 50% w relacjach do zapisów z Twojej umowy.

WAŻNE! Przy pierwszym kontakcie z OPTIMUS Consulting zachęcony do podjęcia współpracy podmiot gospodarczy musi podać osobę, firmę, która poleciła mu wspólpracę z OPTIMUS Cosulting.

UWAGA! Promocje działające w tym samym okresie nie łaczą się pomiędzy sobą. Organizatorowi akcji przysługuje prawo wycofania akcji z oferty promocyjnej bez podania powodu w dowolnym momencie jej trwania.  

 « Wróć

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza