Przydatne linki

Tu jesteś    |    Strona główna    |    Przydatne linki

Przydatne linki

Wiemy ile czasu zajmuje znalezienie w internecie potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej informacji, podpowiedzi czy druków - wiele pytań i mało czasu a czasem po prostu cierpliwości żeby to zrealizować.

W związku z tym proponujemy wykorzystanie poniżej wskazanych linków do stron i portali internetowych co zapewne skróci czas dotarcia do potrzebnych informacji:

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA
O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/

 

PORTAL PODATKOWY MINISTERSTWA FINANSÓW

http://www.finanse.mf.gov.pl/pp

 

STRONA MINISTERSTWA FINANSÓW

http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow

 

STRONA ZUS

http://www.zus.pl/

 

STRONA MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI (m.in. rejestr spółek)

https://ems.ms.gov.pl/start

 

COMARCH ERP XT

https://www.erpxt.pl/

 

Skorzystaj z naszych promocji

Promocja to wartość dodana dla chcącego z niej skorzystać.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

zobacz wszystkie nasze promocje
IMPORT i EXPORT danych księgowych w postaci elektronicznej (IWD)
Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.
Program Comarch ERP XT Menadżer
Comarch ERP XT – to nowoczesny program służący do tworzenia baz kontrahentów, towarów, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, fakturowania i nie tylko. Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie jest przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Co więcej, jest ono całkowicie darmowe dla firm, które prowadzenie...
Program Comarch BI Point Menadżer
Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać.
Zadaj pytanie on-line
Skorzystaj z wygodnego formularza

Przejdź do formularza